Kontakta oss

Behøver du hjelp?

Vi håper du på en enkel måte finner det du søker etter i vår webbutikk. Vår tanke er at det skal være enkelt å bestille og enkelt å komme i kontakt med oss om du trenger personlig hjelp.

Finnes ikke produktet du vil ha i lager eller har du støtt på andre problemer? Ta kontakt med kundeservice så finner vi en løsning. Hvis produktet er slutt på vårt Skandinaviske lager overfører vi fra vårt Europalager – hvor det ligger store volumer. Hver torsdag legger vi bestillinger/overførsler som leveres uken etter.

Her finner du detaljerte instruksjoner og kontaktinformasjon:

Fruit Distribution

Adress: Tredenborgsvägen 16
294 35 SÖLVESBORG

Telefon: +47 23 96 19 19 (kundeservice),
Telefax: +46 456-152 55
E-post: info@fruit.se

Lokalt Showroom:

Villa Gabel Fruit
Drammensveien 118
0273 Oslo
www.villagabel.no 

Kunderservice er åpen
Måndag - Fredag: 08.30 - 16.30
Lunch: 12:30 - 13:00

Anders Strand
VD & Försäljning
Epost: anders@fruit.se
Mobil: +46 708-808 237

Johan Strand
Vice VD, Sälj & Marknad
Epost: johan@fruit.se
Mobil: +46 707-664 776

Peder Rylander
Sales Director Scandinavia
Epost: peder@fruit.se
Mobil: +46 707-73 96 44

Håkan Andersson
Innesälj
Epost: hakan@fruit.se
Telefon: +46 456-151 40

Sofie Månsson
Inköp
Epost: sofie@fruit.se
Telefon: +46 456-151 40

Christian Kahn
Säljare Mellansverige
Epost: christian@fruit.se
Mobil: +46 722-524 590

Fredrik Eriksson
Innesälj
Epost: fredrik@fruit.se
Mobil: +46 456-151 40

Paal Sjøvall
Säljare Norge
Epost: paal@fruit.se
Mobil: +47 900 338 93

Annika Roslund
Ekonomi
Epost: annika.roslund@fruit.se
Telefon: +46 456-422 69

Johan Larsson
Lager Chef
Epost: johan.larsson@fruit.se
Telefon: +46 456-151 40